Avangardens

W Avangardens wyznajemy zasadę, że architektura krajobrazu to połączenie wielu dziedzin: sztuki, botaniki, ergonomii, techniki, budownictwa oraz ogrodnictwa. Nie sposób stworzyć ciekawej przestrzeni bez znajomości artystycznego dorobku zgromadzonego przez wieki. Trudno o funkcjonalność, gdy nie posiada się wiedzy o instalacjach oraz potrzebach ludzkiego ciała. Niemożliwa jest także pielęgnacja terenów zieleni i utrzymanie ich w dobrej kondycji bez znajomości potrzeb roślin i wiedzy o ich procesach życiowych.avangardens architektura krajobrazu

Projektujemy przestrzenie piękne, użyteczne i harmonijne. Przestrzenie, w których zaspokojone są ludzkie potrzeby: estetyczne, odpoczynku, kontaktu z naturą oraz rozwoju intelektualnego, bo ogród w naszym rozumieniu jest prywatną enklawą, w której użytkownik odnajduje ukojenie i błogi spokój.W procesie projektowania najważniejsza jest dla nas integracja potrzeb Klienta, wymagań środowiskowych roślin oraz charakteru otoczenia terenu opracowania. Owocem tej drogi jest niepowtarzalny projekt ogrodu lub przestrzeni publicznej.

w Avangardens pracę zaczynamy od oględzin terenu, na którym dokonujemy analiz, pomiarów i inwentaryzacji. W ten sposób tworzymy indywidualny program dla terenu, a następnie projekt. Aby osiągnąć zamierzony cel, którym jest piękny ogród, zachęcamy Klientów do aktywnego uczestnictwa w procesie tworzenia jego koncepcji. Ważne jest dla nas to, co przyszły użytkownik uważa za piękne, to czym się inspiruje, jak spędza czas, a nawet to, co czyta i jak wypoczywa! Te pozorne tylko niuanse mają wpływ na to jak przebiegać będzie projektowanie, wykonanie oraz pielęgnacja ogrodu.

 

Zapraszamy do współpracy,
zespół Avangardens

 


Już dziś zapytaj o nasze usługi